مدت زمان باقی‌مانده تا شروع ثبت‌نام دوره‌ی

سیر تا پیاز ارزشیابی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

رویدادهای آنلاین معلم توانمند

فلسفه‌ی وبینار چک‌لیست ۴۰۳

معلم‌ها توانایی زیادی در برنامه‌ریزی درسی و آموزشی کلاس‌های خود دارند اما وقتی می‌خواهند برای خودشان برنامه‌ریزی روزانه، هفتگی، ماهانه یا سالانه داشته باشند دچار چالش می‌شوند و هدف‌هایشان در پایان هر سال تیک نمی‌خورد. بخش زیادی از این چالش‌ها به خاطر نداشتن ایکیگای (رسالت) است و بخش دیگر آن به واسطه‌ی نداشتن استراتژی در برنامه‌ریزی صحیح و شناخت کافی از خودشان در اجرای این برنامه‌هاست. در وبینار دو روزه‌ی چک‌لیست ۴۰۳ می‌خواهیم صفر تا صد برنامه‌ریزی و روش‌های تیک خوردن اهداف در سال ۴۰۳ را یاد بگیریم.

فلسفه‌ی وبینار چک‌لیست ۴۰۳

معلم‌ها توانایی زیادی در برنامه‌ریزی درسی و آموزشی کلاس‌های خود دارند اما وقتی می‌خواهند برای خودشان برنامه‌ریزی روزانه، هفتگی، ماهانه یا سالانه داشته باشند دچار چالش می‌شوند و هدف‌هایشان در پایان هر سال تیک نمی‌خورد. بخش زیادی از این چالش‌ها به خاطر نداشتن ایکیگای (رسالت) است و بخش دیگر آن شامل نداشتن استراتژی در برنامه‌ریزی صحیح و شناخت کافی از خودشان در اجرای این برنامه‌هاست. در وبینار دو روزه‌ی چک‌لیست ۴۰۳ می‌خواهیم صفر تا صد برنامه‌ریزی و روش‌های تیک خوردن اهداف در سال ۴۰۳ را یاد بگیریم.

مربی فرزاد یوسفی

فرزاد یوسفی، بنیان‌گذار معلم توانمند با ۱۲ سال سابقه در مدارس تهران، برگزار کننده‌ی بیش از ۱۰۰ رویداد آنلاین و حضوری برای معلم‌های ایرانی، تاکنون مشاور بیش از ۱۲۰۰۰ معلم، مدیر و معاونین آموزشی مدارس بوده است.
او که اولین استریمر در حوزه‌ی آموزش معلمان و والدین دانش‌آموزان است توانسته است با لایوهای هفتگی، دوره‌های آموزشی بلندمدت ۴ ماهه، مشاور کسب و کار آموزشی بیش از ۱۰۰ معلم باشد. همچنین با دوره‌های آموزشی کوتاه مدت ۱ ماهه، در زمینه‌ی راهنمایی آموزگاران و مربیان آموزشی، برای برگزاری کلاس‌های درسی با کیفیت، بیش از ۲۰۰۰ معلم را آموزش دهد و راهنمایی کند. وی دانش‌آموخته‌ی برنامه‌ریزی درسی دانشگاه علوم و تحقیقات و مهندس عمران از دانشگاه علم و صنعت ایران است. 

سرفصل‌های وبینار چک‌لیست ۴۰۳

ایکیگای (رسالت) برای یک معلم

چرا گاهی برنامه‌ریزی جواب نمیده؟

لیست برنامه‌ریزی چیه؟

اولویت‌بندی اصولی در برنامه‌ریزی

پیدا کردن مهم‌ترین کار هرروز

نحوه‌ی اقدام در برابر کارهای یهویی

با کمبود زمان چه کار کنیم؟

مدیریت روابط در سال ۱۴۰۳

چطور با اراده و پرحوصله باشیم؟

نگهبان‌های برنامه و هدف

دستاوردهای وبینار چک لیست ۴۰۳

استفاده‌ی بهینه از زمان

با اراده و مصمم ماندن

رسیدن به اهداف ۴۰۳

قدرت اثرگذاری بیشتر

هدیه‌ی دوره
دفترچه‌ی پی‌دی‌اف پلن ۳۰ روزه
پیش‌نیاز برنامه‌ریزی سال ۴۰۳ 

زمان برگزاری
چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲ و ۳ اسفند
ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

هدیه‌ی دوره
دفترچه‌ی پی‌دی‌اف پلن ۳۰ روزه
پیش‌نیاز برنامه‌ریزی سال ۱۴۰۳

زمان برگزاری
چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲ و ۳ اسفند
ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰